شکی نیست که مشاوره تحصیلی رایگان خیلی می تواند کمک کند در روشن شدن مسیر شما، برای شروع از صفر وجود یک مشاور خیلی موثر می باشد و می‌تواند به مسیر شما دیدگاهی بدهد ولی دیدگاه اصلی و ریشه ای را باید خودتان بسازید تا از مسیر اصلی خارج نشوید.

باید جدی تصمیم بگیرید بخوانید و دنبال بهانه نباشید تغییر پی در پی مشاور به امید اینکه یک مشاور برای شما معجزه کند و بتواند جای شما درس بخواند یک توهم می باشد تا زمانی که خودتان را و روال تان را درست نکرده اید مشاور کاری از دستش بر نمی آید.

پس این را به خاطر داشته باشید موفقیت تکرار لجوجانه کارهای ساده می باشد و بهتر است میختان را محکم و درست و اصولی بکوبید و بعد از تصمیم گیری درونی خود اقدام به گرفتن مشاوره تحصیلی کنکور سراسری مرتبط با رشته خود کنید.

ما در این مقاله با تیم مشاوره ای ایران همایش به طور کامل مشاور تحصیلی کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاورتحصیلی چیست، مشاوره تحصیلی رایگان رشته تجربی، مشاوره تحصیلی رایگان رشته ریاضی، مشاوره تحصیلی رایگان رشته انسانی و مشاوره های تلفنی و…را توضیح داده‌ تا بتوانید با شناخت کامل اقدام به انتخاب مشاور کنید.

جهت مشاوره کنکوری و مشاوره تحصیلی در مقاطع مختلف و برنامه ریزی درسی به صورت رایگان و ثبت نام و خرید بلیط همایش های کنکوری، انگیزشی و روانشناسی و … با شماره (۰۹۳۰۵۵۵۴۵۴۸تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی کنکور

کنکور، آزمون جامع ۴ ساعته و سرنوشت سازی هست که خیلی از دانش آموزان در این مسیر کنکور به یک سری عوامل احتیاج دارند.

انتخاب مشاوره و برنامه ریزی جز روزهای سخت کنکوری ها محسوب می شود ولی از یک طرف هم جذاب میباشد جذاب است. چون به امید خدا سال بعدش در بهترین رشته دانشگاه مورد نظر خودتان قبول میشوید و ادامه تحصیل می دهید ولی از یک طرف هم که استرس دارد برای رسیدن به این جایگاه که باید یک انگیزه عالی و روحیه ای قوی داشته باشید.

مشاور تحصیلی کنکور رایگان

مشاور تحصیلی کنکور رایگان

چون داشتن انگیزه برای رسیدن به موفقیت بسیار لازم است که در این مرحله وجود یک مشاور یک روحیه و انگیزه عالی و بالایی به کنکوری ها می دهد یعنی به عنوان چتر نجات عمل میکند.

با توجه به سختی ها و تغییرات هر سال کنکور یکی از عوامل مهم موفقیت وجود یک راهنما و راهبر و مشاور تحصیلی کاربلد در کنار یک کنکوری می باشد.

مقاله مرتبط: تکنیک های تست زنی کنکور و استراتژی و مهارت های حیاتی سر جلسه

انتخاب درست مشاور تحصیلی کنکور

اما در بازار کنکور الان انتخاب صحیح و اصولی مشاور کار آسانی نمی باشد برای همین، تیم مشاوره ای ایران همایش در این مقاله به برخی نکات مهم برای مشاور تحصیلی کنکور و مشاور تحصیلی رایگان اشاره کرده‌ایم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

یک مشاور تحصیلی کنکور خوب باید شناخت کافی از دانش آموز خود داشته باشد یعنی کاملاً وضعیت تحصیلی دانش‌آموز، روحیات و عادت‌های دانش آموز را بشناسد و برنامه و راهکارهای مطابق با نقاط ضعفی که دارد و مشکلاتی که دارد ارائه دهد.

تشخیص زمان درست برای روحیه دادن و سرزنش کردن دانش آموز بسیار مهم است که بهتر است در این زمان های حساس آزمون های تعیین سطح تست های شخصیت شناسی از دانش آموز گرفته شود.

برنامه ریزی کردن درست و اصولی و ارائه خدمات به صورت صحیح به داوطلب خیلی مهم می باشد که در این مورد در قسمت های بعدی مقاله کامل و جامع و به صورت جز به جز توضیح خواهیم داد یک مشاوره تحصیلی کنکور سراسری چند وظیفه دارد اولین وظیفه مشاور شخصی سازی کردن برنامه درسی به همراه توضیحات و علت قراردادن هر باکس مطالعاتی در برنامه ریزی.

یک مشاور خوب باید روند مطالعه و پیشرفت کردن شمارا پیگیری کند و در دسترس داوطلب کنکوری باشد تا اگر سوالی،مبهمی در ذهن دانش آموز بود از مشاور خود بپرسد.

هفته ۱الی ۲بار باتوجه به نیاز دانش آموز،مشاور تماس بگیرد و روش مطالعه،نحوه مطالعه دروس،روش های تست زنی،نحوه آزمون دادن به دانش آموز آموزش دهد.

بهتراست مشاور تلفنی کنکور به همراه مشاوره تحصیلی رایگان صبر داشته باشد و باحوصله باشد،وجدان کاری داشته باشد، دلی داوطلب کنکور را راهنمایی کند و ازتجربیات خود دراختیار دانش آموز قرار دهد.

مقاله مرتبط: جملات انگیزشی کنکور تجربی انسانی ریاضی + ۱۶ آهنگ سوپر انگیزشی کنکور

مشاوره تحصیلی آنلاین

در حال حاضر با پیشرفت علم وفراگیری ویروس ها وکرونا که همه ما درجریان این معذل عمومی بودیم اکثر داوطلبین کنکوری و والدین بنابه نگرانی هایی که دارند ترجیح میدهند مشاوره تحصیلی آنلاین و مشاوره تحصیلی رایگان برای فرزندان خود بگیرند حال دراین مقاله نکاتی را ارائه کرده ایم که دانستن این نکات و رعایت این نکات در انتخاب مشاوره تحصیلی آنلاین به شما خیلی کمک می کند.

مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین

وظایف مشاور تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین بهتر است اول هدفی که در سر دانش آموزش می باشد را مشخص کند و بشناسد و بعد با شناخت کامل اهداف کنکوری را براساس اولویت بچیند یعنی به نقاط قوت و ضعف و تسلط دانش آموز در کدام درس برای قبولی در کنکور توجه داشته باشد.

چه مشاوره تحصیلی تلفنی چه مشاوره تحصیلی رایگان آنلاین و چه مشاوره تحصیلی کنکور.

باید دانش آموز خودش را بشناسد به عنوان مثال باید بداند در چه ساعاتی از روز توانایی یادگیری اش بیشتر است.

برنامه ای که دراختیار داوطلب قرارمیگیرد باید روشن و دقیق باشد یعنی ساعت مطالعه و تست زنی از قبل به طور دقیق مشخص شده باشد.

مشاوره تحصیلی رایگان کنکوری سراسری باید در برنامه ریزی درس ها را به صورت متنوع بچیند.

یعنی یک نصف روز و یا یک روز کامل را برای مطالعه فقط یک درس تخصصی اختصاص ندهد.

برنامه را متناسب با وضعیت فعلی بچیند یعنی در ابتدای کار از ایده آل نگری دوری کند اما رفته به رفته به سمت برنامه ایده آل دانش آموزش را حرکت دهد.

اصل انعطاف پذیری رارعایت کند یعنی روزهایی را خالی بگذارد به عنوان ایستگاه های جبرانی و تمرین و تکرار ومرور که اگر دانش آموز وقت کم آورد بتواند جبران کند.

مهم ترین ویژگی یک مشاوره تحصیلی رایگان آنلاین

اساسی ترین، مهم ترین ویژگی یک مشاوره تحصیلی رایگان آنلاین پیگیر بودن مشاور است.

مشاور باید وضعیت پیشرفت کردن درسی دانش آموز را چک کند گزارش کار شبانه دریافت کند.

در دسترس باشد.

یک مشاور حرفه ای باید در یک زمان مشخص و از قبل تعیین شده با دانش آموز خود ارتباط برقرارکند.

ویژگی ها و خصوصیات دانش آموز را بشناسد.

هر فردی اخلاق هاو استعدادهای خود را دارد مشاور ابتدا باید همه ویژگی‌های دانش آموزش را تشخیص دهد تا راحت تر بتواند با دانش آموز ارتباط برقرار کنند و کمک کند.

در مشاوره تحصیلی آنلاین کارهایی که مشاور انجام میدهد ساخت برنامه هفتگی آزمون ها،محاسبه نمرات آزمون ها،برنامه ریزی درکمترین زمان،امکان ارسال و اشتراک مطالب و از مزایای مشاوره تحصیلی آنلاین میتواند به دو مورد اشاره کرد عدم پرداخت هزینه های بالا برای مشاوره تحصیلی وبرنامه ریزی کنکور و صرفه جویی در زمان و انرژی.

مقاله مرتبط: بهترین مشاور کنکور تجربی، ریاضی، انسانی |معرفی بهترین مشاوران کنکور در ایران همایش

مشاوره تحصیلی دبیرستان

در بازه هایی از زندگی ما،ما باید انتخاب هایی داشته باشیم.

در این بازه های مهم زندگی وجود افراد و راهنمایی های همان فرد در انتخاب درست و ادامه دادن مابه مسیر اصولی بسیارکمک میکند.

انتخاب‌های ما سرنوشت‌ مارا میسازند که نه فقط این تصمیم ها وانتخابات چند سال بعد ما را بلکه همه زندگی ما را تحت تاثیرقرار میدهد.

داشتن مشاوره تحصیلی دبیرستان در مدرسه هم به قدری اهمیت دارد که مشاوره تحصیلی کنکور سراسری دارد چون احتمال دارد دانش آموز در سال های دبیرستان خود بعد ازانتخاب رشته حس پشیمانی از انتخاب رشته به سراغش برود و یا یک مسئله ای در زندگی شخصی رخ بدهد که مانع پیشرفت دانش آموز شود دراین مرحله حضور و وجود یک مشاوره تحصیلی دبیرستان بسیارمهم است که با دراختیار گزاشتن تجربه و اطلاعات خود به دانش آموز بسیارکمک میکند تا اگر ازمسیر اصلی خود دور شده باشد ازهمان ابتدا متوجه اشتباهش شده باشد و سریعا درست کند.

فراموش نکنید که هیچ باد موفقی برای کشتی که مسیر مشخصی ندارد نمی وزد پس حتما اگر احساس کردید که به یک مشاور احتیاج دارید حتما این کار را انجام بدهید.

اگر هدفی دارید به دنبال هدف خود بجنگید و تلاش کنید.

مشاوره تحصیلی تلفنی

در هر مسیری که باشید افرادی هستند که به شما می‌گویند اشتباه می کنید وشما در مسیر به موانعی بر می خورید که باعث می شود احساس کنید حق با همان افراد بوده است ادامه حرکت در چنین شرایطی چیزی است که باید بدانید شجاعت.

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی

شجاعت میخواهد به ادامه دادن مسیر با تمام موانعی که در مسیر تان وجود دارد.

مشاور تحصیلی تلفنی در چند مورد می تواند به شما در مسیر های زندگی تان کمک کند اگر در درس های مدرسه به مشکل برخوردید اگر در ارتباط تان با دوستان تان معلمهایتان ،والدینتان مشکل دارید می توانند کمک کنند و از همه مهمتر اگر در ارتباط گیری با درس هایتان، فهمیدن آنها به مشکل به بخورید خیلی راحت با مشاور تحصیلی تلفنی و داشتن مشاوره تلفنی میتوانید مشکلات خود را به حداقل برسانید.

حضور مشاوره تلفنی تحصیلی می تواند شما را هم از لحاظ ذهنی و هم از لحاظ روحی آماده کند برای مسیر کنکور و کامل کنکور را برای شما جا بیندازد چون وارد شدن به مسیر کنکور آنچنان که فکر می کنید مشکل نیست ماندگار شدن در این مسیر و نداشتن شرایط روحی و جسمی ایده آل در مسیر کنکور بسیار مهم می باشد.

بزرگترین عامل موفقیت داوطلبان در کنکور سراسری

بزرگترین عامل موفقیت داوطلبان در کنکور سراسری چند مورد می باشد و همچنین سه فاکتور بسیار مهم در ایجاد انگیزه و نگه داشتن روحیه در این مسیر پر پیچ و خم وجود دارد که ورزش کردن صبحانه قوی خوردن و سحرخیز بودن می باشد‌.

به همین خاطر حضور و داشتن مشاور تحصیلی تلفنی و ارتباط گیری با مشاوره تلفنی کنکور در این موارد بسیار حائز اهمیت است چون دقیقا سه فاکتوری که گفتیم با پیگیری‌های مشاوره تلفنی تحصیلی میتواند خیلی به دانش آموز کنکوری کمک کند و پیشرفت های چشمگیری داشته باشد.

مشاوره تحصیلی کنکور در ابتدا باید تحلیل دقیق تست ها، آزمونک ها، آزمون های آزمایشی به صورت دقیق و سنجیده را کاملا آموزش دهند و کاملاً شما را در جریان این بگذارد که تراز در درجه دوم اهمیت دارد اول تلاش و تحلیل و یافتن نقاط ضعف.

بهتر است مشاوره تلفنی تحصیلی به داوطلب خود مرور های حرفه ای و جمع بندی های مباحث آزمون ها را آموزش بدهد و داوطلب کنکور با داشتن استراتژی و هنر آزمون دادن که باید خیلی تمرین کنند بتواند از پس آزمون های آزمایشی بر بیاید.

وظایف مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاور تلفنی کنکور

از وظایف مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاور تلفنی کنکور می توان به آموزش تکنیک ها و روش های مطالعه صحیح اشاره کرد چون بسیاری از دانش آموزان در مدرسه چه در مسیر کنکور با وجود سخت کوشی ها و ساعت مطالعاتی بالایی که دارند اما به دلیل نداشتن مهارت یادگیری و تکنیک های اساسی و لازم برای مطالعه نمی توانند نتیجه دلخواهی داشته باشند و همچنین بازدهی بالایی ندارند و در نتیجه از رقبای خود عقب می مانند و از پیشرف خود باز می مانند و در نهایت در مسیر تحصیل خود دچار سستی می شود.

همانطور که مشاور تحصیلی بسیار کمک می کند که دانش آموز با قواعد خوب و اصولی جلو برود برنامه ریزی کنکور هم به همان اندازه مهم می باشد گاهی یک داوطلب کنکوری روش مطالعه صحیح را می داند اما در یک برنامه‌ریزی مناسب ناتوان می باشد این برنامه ممکن است با توانایی ها و شرایط ویژگی‌ها و روحیات فرد موردنظر سازگار نباشد بنابراین داوطلب نمی‌تواند برنامه ریزی خود را اجرا کند زمان و انرژی زیادی به همین خاطر از دست می‌دهد و ذوق و شوق درس خواندن در این دانش آموزان به مرور زمان از بین میرود.

مشاوره تحصیلی کنکور موظف می باشد هدف مشخص و معینی را تعیین کند و همچنین مشاوره تحصیلی رایگان سعی بر این داشته باشند که حس خونسردی و آرامش را در وجود دانش آموز ایجاد کنند و کامل به دانش آموز یاد بدهند که به حرف مردم اهمیتی ندهند و اعتماد به نفس دانش آموز را در موضوعاتی که نقطه ضعف دارد بالا ببرد.

مقاله مرتبط: همه چیز در مورد کنکور انسانی + معرفی رشته های پول ساز

مشاور تحصیلی چیست؟

مشاور در لغت به معنای مشورت کننده می باشد هر آدمی نیاز به یک مشاوره و راهنمایی از افراد متخصص و کاربلد دارد.

به خصوص در کارهای مهمی مانند درس خواندن دانش آموزان و داوطلبان کنکور به کمک یک فرد کاربلد و باتجربه برای مشاوره و برنامه ریزی درس هایشان پیگیری و ارائه خدماتی از قبیل انگیزه و روحیه دادن، آموزش نحوه مطالعه درس های تخصصی و عمومی ،تکنیک های تست زنی، نحوه آزمون دادن، مهارتهای تست زنی، چند بعدی خواندن درس های تخصصی احتیاج داردکه اینکار باید طبق نقطه ضعف داوطلب انجام شود.

هر شخصی برای رسیدن به هدف های خود باید به زندگی خود و کارهای خود نظم و انضباط دهد باید برای هدف های خود و آینده خود بجنگد تلاش کند و برای خود سخت بگیردو خودشان را برای انجام کارهایی وادار کنند چون همین سختی ها و تلاش ها مسیر پر پیچ و خم را برای رسیدن به آرزوها هموار و آسان می کند. شاید وادار به انجام کارهایی بشوید که دوست ندارید اما فراموش نکنید که برنامه ریزی دقیق و منظم بودن به این معنی می باشد که شما نیمی از مسیر موفقیت را طی کرده اید پس برنامه ریزی داشتن خیلی بهتر است از برنامه ریزی نداشتن و چه بهتر که یک مشاور کار بلد یک برنامه ریزی اصولی با درنظرگرفتن نقاط قوت و ضعف شما در اختیار شما قرار بدهد.

یادتان باشد که اگر مشاوری و یا حتی والدینی که بهترین مشاور های ما در زندگی هستند سخت گیری هایی دارند نتیجه این سخت گیری ها خیلی خوشایند است و در آینده زندگی را برای شما و به عبارتی نتیجه گرفتن شما در آزمون کنکور سراسری آینده ۷۰ ۸۰ سال بعد شما را تضمین می کند پس داشتن مشاور تحصیلی کنکور و برنامه ریزی کنکور بسیار مهم می باشد.

مشاوره تحصیلی رایگان رشته انسانی

بهتراست مشاور تحصیلی تلفنی و یا مشاور تحصیلی کنکور این رشته کسی باشد که باکنکورهای چندسال اخیر دست وپنجه نرم کرده باشد و وسطح و سختی سوالات را درک کرده باشد.

برای کسب رتبه خوب و موفقیت در کنکور انسانی لازم است که خیلی جامع و کامل با رشته انسانی آشنا بشوید مثلا بودجه بندی های رشته انسانی
نحوه برنامه ریزی کردن مختص رشته انسانی.

مشاوره تحصیلی کنکور انسانی رایگان

مشاوره تحصیلی کنکور انسانی رایگان

نحوه مطالعه دروس های تخصصی و عمومی رشته

بهترین منابع کنکور انسانی برای کنکور سراسری

انتخاب بهترین مشاوره کنکور تلفنی،انتخاب بهترین مشاوره تحصیلی رایگان آنلاین.

به طور کلی باید مشاوره تحصیلی رایگان رشته انسانی باچم وخم کار آشناباشد وبه عبارتی باعث بشوند شمایادبگیرید که تجربه هایی که دیگران انجام داده اند ورتبه خوبی کسب نکرده اند و نتیجه نگرفته اند را ما هم انجام ندهید و تجربه هم نکنیم.

مشاوره تحصیلی رایگان کنکور سراسری بهتراست خودش رتبه خوبی دراین رشته کسب کرده باشد و فاصله زمانی بین قبول شدن در کنکور با زمان مشاوره دهی و در اختیار گذاشتن اطلاعات خود با دانش آموز کمتر باشد چون کیفیت مشاوره با این شرایط بیشتر میشود.

در کل چه مشاوره تحصیلی دبیرستان، چه مشاوره تحصیلی تلفنی و چه مشاوره تحصیلی رایگان آنلاین باید به صورتی باشد که به داوطلب نحوه مطالعه هر درس را آموزش بدهد و برنامه ریزی اصولی در اختیارش قرار دهد.

درست و اصولی مشاوره بدهد و راهنمایی کند.

پیگیری های منظم داشته باشد همراه

آموزش تکنیک های تست زنی و..‌‌.

مقاله مرتبط: لیست بهترین دانشگاه ها در رشته های علوم انسانی

مشاوره تحصیلی رایگان رشته تجربی

مثال مختصری که اکثرا برای بچه ها میزنیم به عنوان تیم مشاوره ای ایران همایش این میباشد که فکرکنید یک روزی با یک اکیپ وگروهی تصمیم به کوهنوری رفتن گرفتید شما برای اینکه این مسیر را شروع کنید و به قله برسید و لذت ببرید بهتراست یک راهبر،راهبری که قبلا مسیر کوه را هم به تنهایی و هم باچندین نفر پیموده و به قله رسیده است را درکنار خود ببرید را مسیر رسیدن به قله را برای شما و دوستانتان آسان کند.

رشته تجربی از رشته های پرطرفدار و محبوب داوطلبین کنکوری است به خصوص داوطلبین تجربی برای سه رشته مهم و محبوب وآینده دار داروسازی، پزشکی و دندانپزشکی در حال رقابت هستند و برای تحصیل دراین رشته ها در دانشگاه های معتبر کشور تلاش‌های زیادی می‌کنند‌.

مشاور تحصیلی کنکور تجربی رایگان

مشاور تحصیلی کنکور تجربی رایگان

ویژگی های مهم مشاوره کنکور تجربی

مشاوره تحصیلی رایگان و مشاوره تحصیلی رایگان رشته تجربی چند ویژگی مهم باید داشته باشد که یک مورد این است که یک برنامه مطالعاتی جامع در اختیار کنکوری قرار دهد هم برنامه ریزی کوتاه مدت، هم بلندمدت، ماهانه، هفتگی، روزانه.

برای دانش آموز کامل،واضح و جامع مشخص کند که درهر فصل چه مباحثی تمام میشود و چه روزهایی چه نوع مروری از مرورهای علمی انجام دهد و همچنین جمع بندی به چه صورت می باشد.

مهم ترین و بزرگترین دغدغه ای که هم خود داوطلب و هم والدینشان دارند انتخاب بهترین مشاوره تحصیلی رایگان و به خصوص انتخاب بهترین مشاوره تحصیلی رایگان رشته تجربی می باشد.

همانطور که میدانید رشته تجربی جز رشته‌ هایی می باشد که در این رشته حجم مطالب درس ها و کتاب ها زیاد می باشد و همچنین ظرفیت دانشگاه های برتر این رشته محدود است برای هر سه رشته پرطرفدار داروسازی، پزشکی و دندانپزشکی که این مسئله کار را دشوارتر کرده است.

بهترین مشاوره تحصیلی کنکور سراسری باید چند خصوصیت مهم ولازم را داشته باشد.

ترجیحاً خود دریکی از رشته های تاپ این رشته قبول شده باشد و درحال تحصیل باشد.

آشنایی کامل با تراز و درصد ورتبه های لازم برای قبولی در رشته‌های پرطرفدار در دانشگاه‌های معتبر و از همه مهمتر ارائه راهکارو نشان دادن راه درست برای رسیدن به این هدف و درصد و تراز.

تسلط کامل بر درس ها و بودجه بندی به خصوص در درس زیست که ضریب بالایی دارد.

توانایی روحیه دادن داشته باشد و بتواند انگیزه درونی کنکوری را فعال کند و انگیزه لازم به دانش آموز را بدهد.

خیلی توجه داشته باشید که کسب رتبه خوب در این رشته سخت می باشد و نیازمند تلاش خوب، پشتکار عالی ،آموزش عالی، منابع تستی خوب، مشاوره تحصیلی کنکورسراسری درکنار برنامه ریزی کنکور به صورت اصولی.

مقاله مرتبط: بهترین دانشگاه های علوم پزشکی ایران کدامند؟

مشاوره تحصیلی رایگان رشته ریاضی

هر داوطلب کنکوری بهتراست از همان ابتدا و در اول مسیر سخت اما شیرینی که دارد مشاور خودش باشد بعد مشاوره تحصیلی رایگان مختص رشته خودش را انتخاب کند یعنی اول ازهمه هدف اصلی رابرای خود مشخص کند و بعد اهداف درسی خود را تعیین کند.

یعنی به دو صورت باشد اهداف این هفته، اهداف این ماه. به عبارتی مثلا وقتی مشاوره تحصیلی رایگان رشته ریاضی را در اختیار دارد بهتر است به برنامه ای که مشاور داده است پایبند باشه و پای هدفی که برای خود انتخاب کرده است و قولی که داده است بماند. برنامه مشاور یعنی همان بودجه بندی هایی که مشخص شده است که این یک هفته و یک ماه چه درس هایی قراراست مطالعه شود و چه نوع تست هایی مثلا تست های آموزشی،تست های ترکیبی و …. زده شود.

رشته ریاضی از رشته هایی میباشد که اکثر دانش آموزان با هدف قبولی در دانشگاه های تربیت معلم و فرهنگیان، مدیریت و حسابداری، رشته های مهندسی و روانشناسی مسیر خود را شروع می کنند.

مشاوره تحصیلی کنکور ریاضی رایگان

مشاوره تحصیلی کنکور ریاضی رایگان

فوت و فن کنکور ریاضی

یکی از عامل هایی که به موفقیت سر جلسه کنکور داوطلب کنکوری کمک میکند که مهم میباشد یاد گرفتن فوت و فن و تکنیک ها میباشد یعنی به عبارتی شاه کلیدها را بلد باشد.

شما با هر شخصی که در کنکور یا در هر زمینه ی دیگری که فکر میکنید هم صحبت کنید با یک اصول و ترفند های خاص توانسته مسیر را به درستی به انتها برساند.

تمام سعی خود را داشته باشید که با مشاوره تحصیلی رایگان که در ارتباط هستید خود اشراف کامل بر تمام فوت و فن کنکور ریاضی را داشته باشد و خودش با رعایت اصولی که یادگرفته است توانسته رتبه خوبی کسب کند.

داشتن یک مشاوره تحصیلی رایگان و با تجربه در کنکور ریاضی بسیار مهم است.

مشاوره تحصیلی کنکورسراسری بهتر است به دانش آموزان خود انواع تکنیک های تست زنی آموزش دهد. برنامه ریزی قوی و درست با رعایت و در نظرگرفتن نقاط قوت و ضعف داوطلب دراختیارش بگذارد. روش مطالعه ی دروس تخصصی و عمومی رشته ریاضی را آموزش دهد و پیگیری های لازم را داشته باشد و نظارت بر گزارش کارهای شبانه و ارتباط با والدین.

مقاله مرتبط: بهترین دانشگاه های مهندسی ایران +رده بندی در ایران و جهان

مشاوره تحصیلی رایگان کنکور سراسری

لازم است بدانید مشاور تحصیلی رایگان کنکور سراسری موضوعات زیادی را تحت پوشش قرار می‌دهد و آنچه که اهمیت دارد این است که یک دانش‌آموز در در عمل به چه چیزهایی نیاز دارد یک مشاور تحصیلی با شناسایی نقاط ضعف و قوت دانش آموزان به آنها برای استفاده هر چه بهتر از توانایی‌های خود کمک می کند همچنین باید با آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری روشهای برنامه ریزی درست و ارائه راهکار هایی برای غلبه بر افت تحصیلی استرس و اضطراب در امتحانات و حتی در زمینه کمک به یک انتخاب رشته صحیح و منطقی باید کمک کند.

پیشنهاد تیم مشاوره ایران همایش این است که حتماً مشاوره تحصیلی کنکور یا مشاور تحصیلی آنلاین یا مشاور تحصیلی کنکور سراسری بگیرید.

اگر نمی دانید از کجا شروع کنید و نیاز به یک راهنمای با تجربه دارید، برنامه ریزی کردن را بلد نیستید، به یک برنامه ریزی پایبند نیستید، خیلی مطالعه می کنید ولی پیشرفتی ندارید، منابع درسی خوب نمی شناسید ،خیلی استرس کنکور دارید و نیاز دارید که یک نفر در کنار شما باشد و مدام به شما انگیزه بدهد.

مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاور یک راهنما می باشد نه یک معجزه گر

باید حواس تان باشد که چه مشاوره تحصیلی کنکور را برای خودتان انتخاب می کنید که بهتر است مشاوره تحصیلی رایگان کنکور سراسری را انتخاب کنید که اول از اینکه جزوه رتبه برترها باشد چون می دانیم که مسیر را رفته و بلد می باشد.

اما این دلیل نمی‌شود که کسی که تجربه این کار را دارد ولی رتبه نیست به درد نمیخورد پس نتیجه می گیریم نکته دوم تجربه می باشد وقتی مشاور با تجربه باشد و دانش آموزان زیادی را راهنمایی کرده باشد میداند که چه وقت چه کاری را بهتر است انجام دهد و همه نوع تیپ دانش آموز را می شناسد و بلد است با هر کسی چطور روبرو بشود بنابراین رتبه برتری که جز خودش و روش خودش هیچی نمی داند بی تجربه است و خوب نیست.

مشاوره تحصیلی باید خلاق باشد مشاوری که خودش دغدغه‌های فراوانی دارد تمرکز کافی هم ندارد نمی تواند به شما در پیدا کردن راه حل مناسب در شرایط سخت کمک کند ولی اگر یک مشاور مثبت اندیش باشد می تواند به شما در پیدا کردن راه حل های نادر در شرایط سخت کمک کند.

مشاوره تحصیلی تلفنی و یا مشاوره تحصیلی آنلاین و همچنین مشاوره تحصیلی کنکور باید دلسوز باشد مشاوری که دلسوز باشد مشاوره شماست و به دنبال پیدا کردن بهترین راه حل ها برای شماست مشاور باید با شما دوست باشد، راز دار باشد تا شما به راحتی بتوانید ارتباط برقرار کنید.

مشاوره تحصیلی کنکور و مشاوره تحصیلی رایگان رشته تجربی، مشاوره تحصیلی رایگان رشته ریاضی و مشاوره تحصیلی رایگان رشته انسانی باید به روز باشد درست است آیه نازل نشده است که همه چیز را بلد باشد چون طبیعی است اما باید در جواب سوالهای شما بگوید نمی دانم و بگردد جواب درست سوال و مشکل شما را پیدا کند نه اینکه شما را از سرش باز کند و شما را بیشتر گمراه کند همیشه باید سعی کند خودش را آپدیت کند.

مقاله مرتبط: بهترین دانشگاه های ایران | آخرین و جدیدترین رتبه بندی دانشگاه ها

مشاور تلفنی کنکور

یک مشاور تلفنی کنکور بهتر است در همان ابتدا شناخت کافی و اولیه صحیح از دانش آموز داشته باشد.

در کار مشاوره تحصیلی یک مشاور کاربلد اطلاعات خاصی را از دانش‌آموز دریافت می‌کند و با تحلیل درست و صحیح به دانش آموز کمک‌های شایانی می کند که این اطلاعات شامل روحیات و علاقه های دانش آموز ،شرایط خانوادگی و شرایط تحصیلی می باشد.

مشاوره تلفنی کنکور و یک مشاوره تلفنی تحصیلی باید تسلط به مباحث برنامه ریزی تحصیلی را داشته باشد در برنامه ریزی باید اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت لحاظ شود و این کار توسط مشاور و با دقت کافی باید انجام شود.

برنامه باید نه خسته کننده و نه همراه با زمان‌های خالی باشد استراحت و تفریح و ورزش باید به طریقه صحیح پیاده سازی شده باشد.برنامه ریزی صحیح و اصولی هیچگاه دانش‌آموز را دلزده و خسته نمی‌کند و و باعث نمی‌شود که داوطلب از مسئولیت فرار کند.

مشاوره کنکوری رایگان

مشاوره کنکوری رایگان

تسلط در مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی بهتر است تسلط کامل به سرفصل های دروس را داشته باشد که این ویژگی از مهمترین ویژگی های یک مشاوره تلفنی کنکور میباشد که باید سرفصل های دروس تخصصی رشته های ریاضی، تجربی ،انسانی را کاملا آگاه باشد و بداند کدام مباحث سخت تر و کدام مباحث راحت تر و کدام مباحث نیاز به پیش نیاز دارد.

این موضوع در انتخاب فصل ها برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد که بتوانند مشاور، دانش آموز را در انتخاب بهترین فصل ها یاری کند.
آشنایی مشاوره تلفنی کنکور و مشاوره تلفنی تحصیلی به تمام مسیر تحصیل خیلی مهم می باشد مشاور خوب باید به جای راهنمایی های مقطعی و تیکه تیکه یک مسیر را برای شما ترسیم کنند که آن مسیر یک ابتدا و یک انتها داشته باشد و لازمه این مسیر این است که خود شخص مشاوره تلفنی کنکور و مشاور تحصیلی کنکور یک بار این مسیر را از ابتدا تا انتها طی کرده باشد.

پیگیر بودن و ندادن برنامه های درسی مشترک باید موردی باشد که داوطلبین کنکوری در انتخاب خود برای مشاوره تحصیلی کنکور مختص رشته خود توجه کند مشاور تلفنی کنکور و مشاور تلفنی تحصیلی را انتخاب کنید که که به تمامی دانش آموزانش برنامه یکسانی ندهد د که اگر اینطور باشد معلوم است مشاور برای شما زمان کافی نمیگذارد.پیگیر بودن مشاور تحصیلی کنکور بسیار مهم میباشد سعی کنید با مشاوری درارتباط باشید که حدااقل دربازه های زمانی کوتاه باشما در تماس باشد وشمارا فراموش نکند.

دادن انگیزه و امید توسط مشاور تحصیلی

مشاوره تلفنی کنکور و مشاوره تحصیلی تلفنی یکی از مهمترین فاکتورهایی که دارد دادن امید و انگیزه برای ادامه مسیر به دانش آموزان خودش می باشد در صورتی که دانش آموز از لحاظ انگیزشی دچار مشکل شد مشاور باید بتواند بر روی دانش‌آموز خود تاثیر بگذارد و بتوانند مشاوره تحصیلی کنکور انگیزه لازم برای ادامه کار را در دانش آموز ایجاد کند.

مشاوره تحصیلی رایگان رشته تجربی ،مشاوره تحصیلی رایگان رشته ریاضی، مشاوره تحصیلی رایگان رشته انسانی و در کل مشاوره تحصیلی رایگان کنکور سراسری باید نتیجه گیری هایی که دانش آموز از اهداف میان مدت و کوتاه مدت خود می‌گیرد را بسنجند و تست بگیرند.

برای این کار یک مشاور خوب و کاربلد نتیجه هر قسمت از اهداف را تلاش دانش آموز را بررسی می کند و در قالب کارنامه‌ای به خود دانش آموز و والدینش ارائه می دهد تا دانش آموز با نتیجه کار و تلاش های خود روبرو شود.

مشاور تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

نقش مشاور در مسیر کنکور فراموش نکنید که مشاوره تحصیلی یک شخص کمک کننده می باشد که چگونگی درس خواندن و روش ها و تکنیک ها را به شما آموزش دهد و راهنمایی کند که در مسیر درست حرکت کنید.

پشتیبانی تحصیلی رایگان

پشتیبانی تحصیلی رایگان

ولی این بابت اشتباه هست که اگر مشاوره بگیرید حتما دیگر موفق می‌شوید اگر به حرف های مشاور عمل کنید موفق می شوید و نقش اصلی را خودتان دارید یک مشاور تحصیلی باید نحوه مطالعه هر دروس تخصصی و عمومی مختص رشته شما را همراه با تست زنی مرور های علمی جمع بندی های کلی منابع تست مناسب با سطح شما برنامه ریزی صحیح و اصولی بلد باشد مشاور بگیرید حتماً مشاور بگیرید.

اگر می خواهید که یک نفر شیوه مطالعه اصولی در هر درس را به صورت دقیق به شما یاد بدهد یک نفر شیوه درست زدن و تحلیل کردن را به شما آموزش بدهد یک نفر شیوه مرور و جمع بندی و اصولی را برای شما توضیح بدهد یک نفر منبع تست متناسب با سطح شما را برای شما انتخاب کند یک نفر نحوه آزمون دادن و مدیریت زمان را به شما یاد بدهد یک نفر باشد که وقتی شما ناامید شدید کنارتان باشد و به شما امید و انگیزه بدهد یک نفر که برای شما برنامه ریزی درسی شخصی سازی شده انجام بدهد و هر شب از شما گزارش کار درسی بگیرد و اشتباهاتی را که انجام داده اید را به شما بگوید.

مشاوره تحصیلی کنکور باید بادیگارد دانش آموز در برابر خانواده هاباشد چوم بعضی از والدین خودشان مانع اصلی آرامش و پیشرفت فرزندان‌شان هستند به خاطر همین مشاوره تحصیلی، مشاور تلفنی کنکور آنلاین باید بادیگارد شاگردش باشد.

نکاتی در مورد برنامه ریزی کنکور

در مورد برنامه ریزی کنکور اینکه بتوانید یک برنامه‌ریزی ایده‌آل داشته باشید دو تا نکته رو باید کاملاً بلد باشید که حسابی بترکونید.

۱- در نظر گرفتن بازه های استراحت استاندارد

برنامه نباید آنقدر سبک باشد که ما را به سمت اهمال کاری و به عقب انداختن درسها ببرد و آنقدر ای فشرده باشد که در طولانی مدت ذوق و شوق درس خواندن در وجود ما را کور کند پس حواسمان باشد سال کنکور قرار است خوب درس بخوانیم و به معنای این نیست که هر چی بیشتر درس بخوانیم بهتر است.

حالا بستگی به نوع مطالعه ای که دارید می توانید به ازای هر ۶۰ دقیقه حدود ۱۰ دقیقه و به ازای هر ۷۵ ال ۹۰ دقیقه حدود ۱۵ دقیقه استراحت کنید. علاوه بر این می توانید هفته ای چند ساعت هم استراحت جداگانه به دور از هر نوع درس خواندن به خودتان اختصاص بدهید.

۲- برنامه ریزی حجمی زمانی در نظر گرفته بشود

اینکه ما خودمان را تحت فشار زمانی منطقی قرار بدهیم می تواند کمکی باشد برای اینکه به خودمان بیاییم و اهمال کاری نکنیم برای همین در برنامه درسی لازم است که مبحث دقیق مدت زمان مطالعه حدود تعداد و نوع تست آموزشی تسلطی و زمان دار کاملا مشخص شده باشد.

هفت ویژگی یک برنامه خوب

  1. تک درس نباشد و تنوع درسی داشته باشد.
  2. تست زدن و مطالعه را داشته باشد.
  3. بازه های مرور و جبرانی مشخص باشد.
  4. زمان حدودی برای هر باکس مشخص شده باشد.
  5. به عمومی ها مثل اختصاصی اهمیت داده شود.
  6. تایم استراحت مفید داشته باشد و خسته کننده نباشد.
  7. متناسب با توانایی دانش آموز باشد و رویایی نباشد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی با مشاورین برتر فرم زیر رو با دقت تکمیل کنید.

شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت مشاوره تحصیلی در مقاطع مختلف، مشاوره کنکوری، انگیزشی، روانشناسی و … از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول در مورد مشاوره تحصیلی رایگان

فرض کنید می خواهید یک ساختمان بسازید ولی نمی خواهید از یک معمار ماهر کمک بگیرید همان طور که می دانید برای ساخت یک ساختمان اصولی باید یک زیر ساز و پایه قوی داشته باشید حالا بعد ازطی کردن ۷۰ درصد راه تازه متوجه میشوید که باید با یک کارشناس و کاربلد صحبت کنید و اقدام میکنید به این کار.

چند دلیل برای داشتن مشاور در مسیر کنکور

تعیین مسیر زندگی داوطلب

شناخت و تشخیص به موقع مشکلات و ضعف دانش آموز و تکمیل آنها

کمک کردن و سرعت بخشیدن به فرایند مطالعه همکاری با والدین دانش آموزان

تثبیت کردن نقاط قوت دانش آموز

توجه به برنامه ریزی اصولی ودرست

انگیزه دادن وتقویت روحیه دانش آموز

پایبند کردن به برنامه

بالابردن اعتماد به نفس

توجه به اضطراب و مشکلات روحی و روانی دانش آموز

آدم های موفق کسانی هستند که بتوانند پاهای خود را در رد پاهای کسانی بگذارند که موفق شده اند.

بهترین تیراندازان با دقیق ترین سلاح نمیتوانند هدفی رانشانه گیری کند که وجود ندارد..
داوطبین و دانش آموزانی که میخواهند در مسیر کنکور به هدف خود برسند بهتر است با مشاوری در ارتباط باشند که قبلا همان راه را طی کرده است

بدون شک مشاور کنکوری که خود در کنکور نتیجه گرفته و علم مشاوره و اطلاعات کافی و لازم را دارد خیلی به دانش آموز خیلی کمک میکند.

بچه ها سعی کنید هیچ کدوم از این حرفا بر روی شما تاثیر منفی نگذارد کسی که از همان ابتدای کار در کنار یک مشاور کاربلد قوی کار را شروع می‌کند و در ادامه هم خوب کار را ادامه می دهد و خیلی بهتر از کسی که دیرتر شروع کرده است نتیجه می گیرد به عنوان تیم مشاوره ایران همایش می‌گوییم رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود در برنامه ریزی شما نباید ساعات مطالعه خیلی زیادی درس بخوانید که خسته بشوید از همان ابتدا شما باید اصولی کار کنید و نحوه مطالعه با شیوه و راه درست را یاد بگیرید.

متحول شدن زندگی شما فقط در گرو یک نفر میباشد خودتان. موفق باشید